Müşterilerimiz Ne Diyor?

Musterilerimizin Tavsiyeleri
 

Ticket Restaurant bizim için çok pratik bir çözüm


Dış kaynak kullanımı şirket harcamalarının yönetiminde oldukça önem taşıyor. Firmaların kendi temel işlerine odaklanarak çeşitli operasyonel faaliyetlerini kendi alanında uzman olan profesyonel şirketler aracılığıyla yürütmeleri gerektiğini düşünüyorum. Edenred’i AstraZeneca Türkiye için güvenilir ve yenilikçi bir stratejik iş ortağı olarak görüyorum.

Edenred yetkililerinden hiçbir zaman “Hayır” cevabı almıyorum, her zaman bizimle birlikte alternatif çözümler geliştirmeye çalışıyorlar


Edenred yetkililerinden hiçbir zaman “Hayır” cevabı almıyorum, her zaman bizimle birlikte alternatif çözümler geliştirmeye çalışıyorlar. Günümüzün hızla değişen iş dünyasında çalışanlar esnekliği tercih ediyor. Edenred, Ticket Restaurant hizmetiyle bize bu esnekliği sağlıyor. Dışarıda istediğimiz restoranda öğle yemeği yiyerek sosyalleşebiliyoruz. Aynı zamanda, farklı bölgelerde yer alan çalışanlarımız nedeniyle bize yaygın bir üye ağı sunan profesyonel bir sağlayıcı ile çalışmamız çok önemli. Bu açıdan Ticket Restaurant bizim için çok pratik bir çözüm.
 
AstraZeneca Türkiye olarak Edenred ile gerçekleştirdiğimiz stratejik iş ortaklığını uzun vadeli olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, Edenred ile uzun vadede çalışanlarımıza katma değer yaratacak yeni projeler üzerinde çalışmayı hedefliyoruz. Güvenilir ve yaygın bir hizmet ağı ile bize beklediğimiz esnekliği sağlayacaklarına inanıyoruz.