Kampanyalar & Promosyonlar

 

 

Ticket'a geçecek firmalar çok ama çok kazançlı!


Siz de hemen Ticket’a geçip çalışanlarınız için 6 ay veya 12 ay boyunca aynı tutarda Ticket Restaurant öğle yemeği kartı sipariş vererek 5.000 TL’ye varan hediye yemek kuponu kazanabilir, işletmenizi kâra geçirebilirsiniz.

 

Kampanyadan faydalanarak hediye yemek kuponlarını kazanmak için tek yapmanız gereken Ticket’ın avantajlı dünyasına katılarak çalışanlarınız için 6 ay veya 12 ay boyunca öğle yemeği kartı siparişi vermek!Üstelik çalışan sayınız ve çalışan başına vereceğiniz aylık sipariş tutarının büyüklüğü bizi hiç ilgilendirmiyor!

 

 


 
 
 

 

Bitmeyen Avantajlar ve Fırsatlar Kulübü’ne Davetlisiniz!


Ticket kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğumuz çok özel fırsatlardan yararlanmanız için sizi Red Club’a davet ediyoruz. Red Club, sadece üyelerine özel; sürekli olarak yenilenen indirimlerden, kampanyalara ve tüm kulüp üyeleriyle paylaşılabilecek seri ilanlara kadar birçok fırsat sunuyor.

Red Club ile restoranlar, seyahat, alışveriş gibi farklı kategorilerde üyelere özel kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sürekli yenilenen indirimlerle mağazalardan ya da online alışveriş sitelerinden indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Ticket Restaurant müşterisi olun, sizin için yenilenen Red Club’ı ve ayrıcalıklı fırsatları kaçırmayın! 
  • Ticket Restaurant
  • Red Club